O nas
Kim jesteśmy
My o sobie
Inni o nas
Nasi partnerzy
Strategia zatrudnienia
Oferty pracy
Materiały prasowe
Aktualności
Filantropia
Co robimy
Standardowe wdrożenia
Rollout SAP
Integracja
Programowanie
Workflow SAP
Szkolenia i warsztaty
Upgrade SAP
mySAP ERP Finanse
mySAP ERP Logistyka
EDI Seeburger
iEDI
ikomponenty
Doświadczenie
Wdrożenia
Kody kreskowe
Integracja
Klienci
Studium przypadku
Szukaj
Nasze doświadczenie
Proszę o kontakt
Oferty pracy
Strona główna > Aktualności

ICG Wdrożenia SAP wspiera Elektromontaż Poznań
2008-08-07

Elektromontraż Poznań, lider na rynku usług elektroinstalacyjnych oraz producent urządzeń elektroenergetycznych, podpisał kolejną umowę na świadczenie usług serwisu aplikacyjnego z ICG Wdrożenia SAP.

Konsultanci ICG odpowiedzialni są za wsparcie aplikacyjne w bieżącym użytkowaniu systemu SAP przez Elektromontaż Poznań w kluczowych obszarach funkcjonowania przedsiębiorstwa: finansów, kontrolingu, sprzedaży i dystrybucji, gospodarki materiałowej oraz zarządzania projektami.

"Dzisiejsza sytuacja firmy wymaga korzystanie z systemu informatycznego, który integruje kluczowe obszary działalności. Nie wyobrażam sobie, aby mogło być inaczej. Lepszy przepływ informacji, możliwość szybkiego ich generowania na potrzeby podejmowania decyzji, łatwiejsze planowanie i kontroling, sprawniejszy i uporządkowany obieg dokumentów – to zaledwie niektóre z zalet zastosowania rozwiązań SAP." – powiedział Jakub Zakrzewski, Kierownik Działu IT w Elektromontaż Poznań. "Jako jedna z niewielu firm z branży korzystamy z tylu modułów systemu SAP i w takim zakresie. Cały czas prowadzimy projekty usprawniające działanie rozwiązań SAP w przedsiębiorstwie. Mamy wiele pomysłów i planujemy rozszerzanie funkcjonalności SAP w przyszłości." – dodaje.

Wsparcie aplikacyjne było szczególnie ważne podczas upgrade’u (podniesienia do wyższej wersji) systemu SAP, który był dla Elektromontaż Poznań krytycznym momentem. Upgrade został przygotowany zarówno technicznie jak i koncepcyjnie przez pracowników Biura Informatyki Elektromontażu. Najtrudniejsze problemy były natomiast zgłaszane doświadczonym konsultantom ICG Wdrożenia SAP. Podczas wsparcia aplikacyjnego istotne są przede wszystkim szybkość reakcji i otwartość konsultantów na skomplikowane, wymagające zgłoszenia.




Masz pytanie? - erp, mrp, sap, mysap, szkolenia i warsztaty sap, icg
Witam serdecznie, nazywam się Aleksandra Rączka i w firmie ICG jestem odpowiedzialna za komunikację zewnętrzną.

                        

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na ten temat lub masz pytanie, zadaj je teraz używając poniższego formularza:
Imię: *
Nazwisko: *
Firma: *
Stanowisko:
Adres email: *
Nr telefonu:
Treść zapytania:



erp, mrp, sap, mysap, szkolenia i warsztaty sap, icg
    Aktualności    Kontakt    Kariera    Zapytaj    Zastrzeżenia    Mapa serwisu    Forum SAP                                                                                   Wersja tekstowa strony